Downloads

Vzorník hydroizolací codex PDF, 446 kb   download  
 
 

Schránka (0)

 
 
 

Novinky

 
 
 

Praha, 20.11.2017 - Vzorník hydroizolací

Vzorník hydroizolací

Hydroizolační nátěry a stěrky jsou samozřejmou součástí výrobků obkladové techniky každé významnější značky na trhu. I když jsou na první pohled rozdíly mezi jednotlivými výrobci minimální, najdou se i podstatné odlišnosti ve vlastnostech, zpracování a možnostech použití.

Hydroizolace codex odpovídají jak nejnovějším technickým normám, tedy např. požadovaným vlastnostem pro různé třídy vlhkostního namáhání, tak i náročným požadavkům zpracovatelů. Tady se oceňuje zejména snadná příprava směsi, pohodlné nanášení na podklad nebo potřebná doba pro zpracování bez stresu, avšak naopak rychlé finální vytvrzení vrstvy.

Codex má připravená systémová řešení pro všechny prostory a provozy, kde je potřebná hydroizolační vrstva pod keramickými obklady, dlažbou nebo přírodním kamenem. Disperzní hmota do interiéru codex AX 10 s barevně odlišenými vrstvami, jednosložková prášková směs na cementové bázi codex NC 210 pro balkony a terasy, ale i dvousložková směs cementovo-disperzní vyztužená vláknem codex AX 220 pro vyšší vodní zatížení jako jsou bazény a provozy pod stálým zatížením vodou. Nechybí ani reakční hydroizolační směs codex Epo 2000 pro extrémně namáhané provozy jako jsou velkokuchyně, laboratorní prostředí nebo zemědělské stavby. Pro suchou výstavbu nebo problematické podklady pak doporučujeme hydroizolační pás codex Hydrostop.

Všechny tyto výrobky a přehledná logistická a technická data naleznete v našem novém vzorníku.

Více informací si vyžádejte na info@ codex-x.cz

Downloads

Vzorník hydroizolací codex PDF, 446 kb   download