Schránka (0)

 
 
 

Novinky

 
 
 

Praha, 16.11.2017 - Nový závod codex

Nový závod codex

I když stabilní kamera snímá neustále dění na staveništi nového závodu codex v Ulmu a Vy tak můžete prostřednictvím internetu sledovat pokračování výstavby, je přeci jen jiný zážitek být přímo součástí stavebního ruchu.

Díky odbornému výkladu pana Maria Meulera, ředitele a jednatele společnosti codex, se seznámili zástupci evropských poboček codex s realitou stavby, s technickými parametry, s plánovanými prostory a především, s termínem zahájení výroby, který se stává být naprosto reálným. Účastníci byli nadšeni z velkoleposti konstrukce a dokonalosti technologií.

Pozemek …. 10.000 m2

Předpokládaná kapacita výroby 60.000 tun

Datum zahájení výroby: 1.6.2018

I když se nyní vše zaměřuje na zahájení výroby a tím i na posílení konkurenceschopnosti a logistických možností obou značek UZIN i codex, těšit se můžeme i na nové zázemí. Součástí komplexu budou zcela nové a moderní laboratoře a zkušebny, školící centrum vybavené moderní prezentační technikou, administrativní zázemí a s řadou míst pro jednání, vstupní recepce a příjem hostů, v neposlední řadě pak i vlastní jídelna a zaměstnanecký bufet.

Je zřejmé, že se všichni zaměstnanci codex těší, až budou moci v nových prostorách přivítat své zákazníky, partnery nebo spolupracovníky a všichni věří, že se codex bude mít čím chlubit.

Více informací si vyžádejte na info@ codex-x.cz

Online video ze stavby nového závodu