Schránka (0)

 
 
 

 

codex®… jsme jiní, jsme lepší ….

Společnost Uzin-Utz Česká republika se právem pyšní tím, že umí dodat systémová řešení pro všechny druhy podlahových krytin. Spolu se značkami Uzin, Pallmann, Arturo, Wolff se stále více do podvědomí zákazníků a stavebníků dostává i značka codex – stavební chemie pro obkladovou techniku.I když se codex  - co do historie působení na trhu nebo co do množství prodaných výrobků  – nemůže porovnávat s nadnárodními giganty, směle může konkurovat jak portfoliem a kvalitou výrobků, tak i individuálním přístupem k technickému řešení a k zákazníkům.A v čem jsme tedy jiní a lepší? Tady je několik vysvětlení:

Codex má jasnou vizi a je zásadový

Poskytovat ty nejlepší služby a produkty, být plnohodnotným partnerem, ctít distribuční a cenovou politiku – to jsou atributy, pomocí nichž chce codex dosáhnout svých krátkodobých i střednědobých cílů.

Codex ví, kdo je a kam směřuje

I přes své relativní mládí je codex značka s jasnými cíli. Investice do nového závodu jen potvrzuje, jak silně se rozvíjí poptávka po materiálech a technologiích. Pokud před pár lety byl codex doplňkem pro systémy Uzin, pak nyní se stává plnohodnotným partnerem.

Codex staví na technické stránce, funkčnosti a spolehlivosti

Velkou devizou při budování obchodně – partnerských vztahů je spolehlivost a kvalita našich výrobků. Není nic příjemnějšího, pokud se můžeme spolehnout na stavebně technické vlastnosti produktů a bez obav je umístit do stavby. Receptury jsou modifikovány tak, aby dokázaly eliminovat i specifické podmínky nebo zacházení na stavbách. Parametry jsou uváděny s rezervou a umí akceptovat tlak termínů i peněz.

Codex nechce být pasívní, ale dalším studiem oboru předávat zkušenosti

Získávání odborných znalostí je trend, který má své nezastupitelné místo ve vztahu se zákazníkem. Férové poskytování technických informací nebo sdělování ověřených poznatků je nedílnou součástí naší práce. I obor, jakým je obkladová technika, se neustále vyvíjí a stanovují se nové trendy nebo technologie. Jsme součástí evropského týmu, kde vzájemná výměna zkušeností je oblíbeným podnětem a my tyto poznatky předáváme dál.

Codex se neschovává, codex buduje své jméno

I když je codex součástí skupiny Uzin Utz, buduje si své jméno samostatně. Nechce přebírat jiným kolegům ze skupiny zákazníky, ani parazitovat na známějších značkách. Chce být svůj. Chce rozšířit potenciál možností, kde se uplatnit a kde prodat svá řešení.

Codex si váží vybudovaných vztahů.

Vybudované vztahy musí být založeny na důvěře, na vzájemném respektu a úctě, morálním aspektům a směřováním ke stejným cílům. V obchodních vztazích je morálka často degradována a prioritou jsou tvrdé lokty.

Codex reprezentují ti, co umí a chtějí.

Vážíme si toho, že naši spolupracovníci jsou ochotni na sobě pracovat a respektují týmovou práci. Naším cílem je vytváření příjemné pracovní atmosféry, kde je zachována úcta a respekt k jednotlivým spolupracovníkům. Pohodové prostředí se pak zákonitě musí projevit v pracovním nasazení a pozitivní komunikaci směrem k zákazníkovi.

 

Tedy proto platí „Jsme jiní, jsme lepší“