Schránka (0)

 
 
 

codex – značka pro opravdové obkladače

Značka codex představuje systém špičkových výrobků pro profesionální obkladače keramických dlažeb a obkladů a krytin z přírodního kamene.

Značka codex vznikla v roce 2007 v rámci UFLOOR Systems s cíleným  zaměřením na vyškolené a kvalifikované špičkové profesionály  obkladačského řemesla. Vysoké nároky a požadavky na dokonalé provedení obkladačských prací se odráží v naší inovativní ucelené a systémové nabídce.

Příprava podkladu

codex vyšel z tradiční značky UZIN, tedy z té sortimentní sklady výrobků UFLOOR Systems, která byla zaměřena na oblast obkladů a dlažeb či přírodního kamene. Díky této silné vazbě se mohou výrobky codex se zaměřením na přípravu podkladů opírat o dokonalé a mnohaletou praxí ověřené know-how. Výsledkem je nabídka vynikajících penetrací, stěrkovacích hmot a dalších speciálních výrobků, stejně jako inovativních těsnících.

Pokládka

Každý obklad, každý druh kamene vyžaduje specifickou techniku kladení.  codex díky svým maltám pro tenká lože, disperzním a reaktivním lepidlům či maltám pro pokládku přírodního kamene vám nabízí vždy optimální řešení.

Spárování

Protože víme, že dokonale provedené spárování korunuje dílo, soustředil se codex  velmi intenzivně na vývoj a rozšiřování programu spárovacích hmot.  Na základě nejnovějších technických poznatků byl vyvinut velmi  široký sortiment s jedinečnými inovativními vlastnostmi.