Downloads

Akční leták codex Power Drink 2017 PDF, 546 kb   download  
Akční leták Letní sezóna codex 2017 PDF, 1.0 mb   download  
 
 

Schránka (0)

 
 
 

Jedna cena, jeden drink aneb neřešte cenu, řešte lepidlo!

V prvním poprázdninovém měsíci je ta správná doba na dobytí energie, a proto využijte mimořádnou příležitost, kdy ke každému 25 kg pytli flexibilního lepidla codex CX3, CX4 či CX 5 obdržíte osvěžující energetický nápoj codex POWER LINE (0,5 l).

A přitom nemusíte řešit cenu, protože v rámci akčního období od 1. do 30. 9. 2017 je cena u všech výrobků stejná: Neřešte cenu, řešte lepidlo! 

Základní informace o jednotlivých výrobcích najdete v přiloženém akčním letáku.

Objednávky akčních lepidel adresujte na prodej@ uzin.cz nebo je zakoupíte u našich prodejců výrobků codex.

 

 

Letní sezóna codex 2017

Protože si velmi vážíme partnerů, kteří rádi a úspěšně pracují s našimi vysoce kvalitními profesionálními výrobky značky codex, připravili jsme pro vás na letní měsíce v období od 15. června do 31. srpna 2017 speciální věrnostní akci.

Zakoupíte-li v uvedeném akčním období u našich smluvních prodejců jakékoliv výrobky s označením codex (s výjimkou čisticích a ošetřovacích prostředků a produktů codex CX 1, CX 10, CX 12, CX 14 a EX 24 Turbo) v deklarované minimální výši, můžete si vybrat příslušný akční bonus z přední strany akčního letáku. Leták přiložen, můžete si vytisknout. 

Jednotlivé nákupy uskutečněné v akčním období se sčítají – prosím, nezapomeňte si každý nákup potvrdit prodejcem, bez tohoto potvrzení nebude váš požadavek na prémii akceptován. Akce se nevztahuje na jednorázové objektové zakázky.

Nechte si proto každý nákup výrobků značky codex (penetrace, malty, lepidla, spárovací hmoty apod.) uskutečněný v tomto akčním období potvrdit vaším prodejcem do výše uvedené tabulky a zašlete nám prosím tento vyplněný leták spolu s požadovanými prémiemi (druh, počet) a uvedenou kontaktní adresou (spojením) buď poštou na adresu UZIN s.r.o., Českomoravská 12, 190 00 Praha 9 nebo elektronicky emailem na adresu info@uzin.cz, a to nejpozději do 11. září 2017.

Přijetí letáku potvrdíme obratem na uvedené kontaktní spojení – neobdržíte-li potvrzení do 7 dnů od odeslání, prosím neprodleně tuto skutečnost sdělte na email kouba@uzin.cz. Na pozdější reklamace nebude moci brán zřetel.

Příslušné prémie zašleme/dodáme na uvedenou kontaktní adresu v průběhu nebo po ukončení akce, resp. v co nejkratším termínu po obdržení Vašeho požadavku.